Robotmuruniidukid ning robotmuruniidukite varuosad

Esileht / Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

PRIVAATSUSPOLIITIKA

Meie ettevőtte jaoks on oluline kaitsta meie klientide isiklikke andmeid. Kőik Robotmuruniiduk.ee internetitegevused on kooskőlas Euroopa őigusaktidega (EU Direktiiv 95/46/EC, 2002/58/EC ja Lepingu Konventsioonid ETS 108, ETS 181, ETS 185, ETS 189) ja Kesk- ja Ida Euroopa riikide őigusaktidega. See privaatsuse poliitika juhib andmete haldust, mida Robotmuruniiduk.ee Teie kohta on kogunud Teie külastamisel meie kodulehekülgi.

ISIKLIKE ANDMETE KOGUMINE JA HALDAMINE

Isiklikud andmed on informatsioon, mis identifitseerib Teid, näiteks: Teie nimi, Teie aadress, e-mail vői postiaadress. Robotmuruniiduk.ee ei kogu Teilt andmeid, välja arvatud juhul kui Te spetsiifiliselt neid avaldate, näiteks tellides tooteid. Andmeid kasutatakse tellimuse täitmiseks, arve saatmiseks ning kauba saatmiseks. Vastavalt vajadusele jagame andmeid oma partneritega, kes puutuvad tellimusega kokku nagu näiteks transpordi ettevõtted, majandustarkvara, makselahenduste partnerid ja liisingu ettevõtted. Tellimusega seonduvaid andmeid hoiustame seadusest tulenevatele tähtaegadele vastavalt. Andmete töötleja ja hoidja on Roller Äritarkvara OÜ.

Robotmuruniiduk.ee kasutab Teie isiklikke andmeid vaid kodulehekülje tehnilise administratsiooni eesmärkidel, et tagada Teile juurepääs eri informatsioonile ja üldiseks suhtluseks teiega. Robotmuruniiduk.ee ei müü Teie isiklikke andmeid kolmandatele isikutele, ega turusta seda mujal. Robotmuruniiduk.ee töötajad on moraalselt kohustatud austama Teie andmete konfidentsiaalsust ja järgima konfidentsiaalse info avalikustamise lepet (CDA).

VALIKUVABADUS

Teie kontrollite oma infot, mida Robotmuruniiduk.ee edastate. Kui Te otsustate oma andmeid Robotmuruniiduk.ee’ga mitte jagada, ei pruugi Te ligi pääseda osadele koduleheküljega seontuvatele kohtadele.

AUTOMAATSELT SALVESTATUD ANDMED (MITTEISIKLIKUD ANDMED)

Kui Te sisenete Robotmuruniiduk.ee koduleheküljele, salvestatakse üldised, mitteisiklikud andmed automaatselt (Kasutatav interneti brauser, külastuste arv, keskmine leheküljel veedetud aeg, sirvitud leheküljed). Seda infot kasutatakse lehekülje atraktiivsuse hindamiseks ja lehekülje sisu ja funktsionaalsuse parandamiseks. Neid andmeid ei töödelda edasi ega edastata kolmandatele isikutele.

KÜPSISED

Küpsised on väiksed failid, mis salvestatakse ajutiselt teie arvuti kővakettale, vőimaldades meie leheküljel Teie arvutit ära tunda, seda järgmisel korral kui Robotmuruniiduk.ee lehekülge külastate. Robotmuruniiduk.ee kasutab Küpsiseid ainult meie kodulehekülje kasutamist puudutava informatsiooni kogumiseks.

TURVALISUS

Robotmuruniiduk.ee hoolitseb Teie andmete turvalisuse eest. Teie andmed on kohusetundlikult kaitstud kadumise, hävinemise, moonutamise/vőltsimise, manipuleerimise ja volitamatu juurdepääsu vői volitamatu avalikustamise eest.

ALAEALISED

Robotmuruniiduk.ee soovitab kőikidel vanematel ja eestkostjatel őpetada oma lastele ohutult ja vastutusrikkalt kasutama oma isiklikke andmeid internetis. Alaealised ei tohiks edastada isiklikke andmeid Robotmuruniiduk.ee kodulehekülgedele ilma vanemate vői eestkostjate loata. Robotmuruniiduk.ee ei kavatse kunagi koguda teadlikult isiklikke andmeid alaealistelt, vői kasutada seda mingil moel, vői avalikustada seda kolmandatele isikutele ilma loata.

LINGID TEISTELE KODULEHEKÜLGEDELE

See privaatsuse kaitse seisukoht rakendub koduleheküljele www.robotmuruniiduk.ee, mida haldab Robotid24 OÜ. Veebileheküljed sellel koduleheküljel vőivad sisaldada linke teiste levitajate juurde, väljaspool Robotmuruniiduk.ee, milledele ei laiene antud privaatsuse kaitse seisukoht. Kui te lahkute Robotmuruniiduk.ee koduleheküljelt, palun olge teadlikud ja lugege iga veebilehe privaatsuse seisukohti, mis kogub isiklikult tuvastatavaid andmeid.

ŐIGUS INFORMATSIOONILE

Kui Teil tekib küsimusi meie privaatsuse kaitsepoliitika vői Teie isiklike andmete töötlemise suhtes, kontakteeruge meie esindajaga.

Peale päringut informeeritakse Teid koheselt – kirjalikult ja kooskőlas rakenduvate őigusaktidega – milliseid teie isiklikke andmeid, kui üldse, koguti Teie külastuse ajal Robotmuruniiduk.ee veebilehekülgedel.

MUUDATUSTE TEAVITAMINE

Kőikvőimalikud privaatsuspoliitika muudatused postitatakse sellesse privaatsusavaldusse, koduleheküljele ja kőikidesse teistesse kohtadesse, mida sobivaks peame.